Josef Ullmann - Venkovský motiv

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 21x26 cm. Signováno vpravo dole J.Ullmann. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 34 cm

 

o autorovi: 1870 - 1922
Narodil se v Nekmíři na Plzeňsku. Studoval v Mnichově, později na pražské AVU u profesorů Pirnera a Mařáka. Věnoval se krajinomalbě. Vrcholné období jeho tvorby spadá do konce první světové války. Po válce tvořil ve stylu impresionismu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

vydraženo
151612. Venkovský motiv
Dražba ukončena:28.12.2025 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč 25.12.2025 13:49:30 16694
5 000 Kč limit (25.12.2025 13:49:23) 4616
5 000 Kč 25.12.2025 13:49:24 16694
4 900 Kč limit (25.12.2025 13:49:19) 4616
4 800 Kč 25.12.2025 13:49:20 16694
4 700 Kč limit (25.12.2025 13:49:16) 4616
4 600 Kč 25.12.2025 13:49:17 16694
4 500 Kč limit (25.12.2025 13:49:12) 4616
4 400 Kč 25.12.2025 13:49:13 16694
4 300 Kč limit (25.12.2025 13:49:02) 4616
4 200 Kč 25.12.2025 13:49:03 16694
4 100 Kč limit (25.12.2025 13:48:56) 4616
4 000 Kč 25.12.2025 13:48:57 16694
3 900 Kč limit (25.12.2025 13:48:52) 4616
3 800 Kč 25.12.2025 13:48:53 16694
3 700 Kč limit (25.12.2025 13:48:49) 4616
3 600 Kč 25.12.2025 13:48:50 16694
3 500 Kč limit (25.12.2025 13:48:43) 4616
3 400 Kč 25.12.2025 13:48:44 16694
3 300 Kč limit (25.12.2025 13:48:40) 4616
3 200 Kč 25.12.2025 13:48:41 16694
3 100 Kč limit (25.12.2025 13:48:37) 4616
3 000 Kč 25.12.2025 13:48:38 16694
2 900 Kč limit (25.12.2025 13:48:32) 4616
2 800 Kč 25.12.2025 13:48:33 16694
2 700 Kč limit (25.12.2025 13:48:29) 4616
2 600 Kč 25.12.2025 13:48:30 16694
2 500 Kč limit (25.12.2025 13:48:25) 4616
2 400 Kč 25.12.2025 13:48:26 16694
2 300 Kč limit (25.12.2025 13:48:22) 4616
2 200 Kč 25.12.2025 13:48:23 16694
2 100 Kč limit (25.12.2025 13:48:16) 4616
2 000 Kč 25.12.2025 13:48:17 16694
1 900 Kč limit (24.12.2025 21:51:45) 4616
1 800 Kč limit (24.12.2025 21:51:44) 16909
1 700 Kč limit (24.12.2025 12:40:37) 16909
1 600 Kč 24.12.2025 12:26:41 8620
1 500 Kč limit (24.12.2025 12:26:20) 16909
1 400 Kč 24.12.2025 12:26:21 8620
1 300 Kč limit (24.12.2025 10:23:08) 16909
1 200 Kč 23.12.2025 16:09:13 15681
1 100 Kč 23.12.2025 10:39:47 8620
1 000 Kč 22.12.2025 14:32:28 13601