Josef Ullmann - U statku

Olej na plátně, 44x36 cm. Signováno vlevo dole J. Ullmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
71656. U statku
Dražba ukončena:26.01.2022 22:41:26
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč