Josef Ullmann - Strom uprostřed vesnice

Kombinovaná technika, 17x23 cm. Signováno vpravo dole J. Ullmann. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

67223. Strom uprostřed vesnice
Dražba ukončena:27.10.2021 22:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč