Josef Ullmann - Rozkvetlá louka za městem

Olej na kartonu, 45x66 cm. Signováno vpravo dole J. Ullmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

top posouzeno znalcem
114186. Rozkvetlá louka za městem
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:24.04.2024 21:44:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:20 000 Kč