Josef Ullmann - Před domem - Mlíkojedy

Olej na kartonu, 59x66 cm. Signováno vlevo dole J. Ullmann 1911. Rám.

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

38209. Před domem - Mlíkojedy
Dražba ukončena:28.11.2019 21:02:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:44 000 Kč