Josef Ullmann - Noc v přístavu

Olej na sololitu, 21x34 cm. Signováno vlevo dole J Ullmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
111375. Noc v přístavu
Dražba ukončena:28.02.2024 20:54:59
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč