Josef Ullmann - Mladý strom v zimní krajině

Olej na kartonu, 28x39 cm. Signováno vpravo dole J. Ullmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

41156. Mladý strom v zimní krajině
Dražba ukončena:27.02.2020 22:06:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:33 000 Kč