Josef Ullmann - Chalupy v české krajině

Olej na kartonu, 46x60 cm. Signováno vpravo dole J. Ullmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
85180. Chalupy v české krajině
Dražba ukončena:27.10.2022 21:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:40 000 Kč