Josef Ullmann - Cesta v krajině

Olej na kartonu, 32x41 cm. Signováno vpravo dole J. Ullman. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

53470. Cesta v krajině
Dražba ukončena:16.12.2020 20:37:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč