Josef Ullmann - Břízy u potoka

Kombinovaná technika, 25x19 cm. Signováno vpravo dole J. Ullman. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny. Pasparta polita.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

52709. Břízy u potoka
Dražba ukončena:25.11.2020 19:18:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč