2x olej na kartonu, 1x olej na sololitu od 45x61 cm do 50x62 cm. Signováno vpravo dole Trunke. Rámováno.
Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 78 cm
o autorovi: Akademický malíř krajinář, s oblibou zpodobňoval Tatry.