Josef Treuchel - Podzim

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Treuchel J. Rámováno.

Pozn.: Rámováno v rámařství Brůžek.

o autorovi: 1925 – 1990
Malíř, studoval krajinomalbu na pražské AVU u prof. Nejedlého, Pelce a Rady, v jehož ateliéru studoval i čestný rok. Specializoval se na krajinomalbu, výjimečně zachytil žánrový motiv s figurální stafáží. Vyhledával motivy v Beskydech a okolí rodné Kopřivnice. Vytvářel též art protisy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

67321. Podzim
Dražba ukončena:28.10.2021 20:52:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč