Kombinovaná technika, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Tóth. Rámováno.
Nejdelší strana: 102 cm
o autorovi: 1937 Malíř maďarského původu, žije a pracuje v České republice (Most). Je členem výtvarné skupiny SPOLU.