Josef Tomáš Blažek - Žena v klobouku

Akvarel, 59x42 cm. Signováno vpravo nahoře s věnováním J. T. Blažek 1942. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

67578. Žena v klobouku
Dražba ukončena:17.10.2021 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.10.2021 20:19:22 3736
500 Kč 16.10.2021 14:33:38 8462