Josef Tomáš Blažek - Srpen na Krkonoších

Olej na plátně, 60x73 cm. Signováno vpravo dole Jos. Tom Blažek 59. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

67408. Srpen na Krkonoších
Dražba ukončena:28.10.2021 22:40:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč