Josef Tomáš Blažek - Na řepě

Nejdelší strana: 46 cm

Olej na kartonu, 27x38 cm. Signováno vpravo dole J.T. Blažek. Rám, sklo. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1884 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

106854. Na řepě
Dražba ukončena:10.12.2023 22:27:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč