Josef Tomáš Blažek

61057. Milenci na lůžku

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Malba poškozena. Odborně zrestaurováno.

o autorovi: 1884 - 1967
Narodil se v Dolní Kalné u Nové Paky. Studoval UMPRUM v Praze u prof. Lišky, Preislera a Hofbauera, poté AVU u prof. Pirnera. Studijní cesty pořádal po Německu, Holandsku, Anglii a do Paříže. Ve své tvorbě se zabýval erotickými motivy, krajinomalbou a tvořil také fresky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:51:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 04.06.2021 21:42:23 5212
500 Kč 27.05.2021 23:29:54 766