Nejdelší strana: 60 cm
Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Těšík. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1904 - ? Malíř, grafik. Vzdělával se soukromě u grafika V. Röhlinga. Věnoval se užité grafice a malbě.