Josef Sýs - Záběhlice

Olej na sololitu, 11x9 cm. Signováno vlevo dole Sýs. Rámováno.

Nejdelší strana: 17 cm

o autorovi: 1951
Malíř, fotograf. Autodidakt, začal se věnovat výtvarné činnosti, když ho zdravotní problémy vyřadily z práce. Odborné rady mu poskytovala sochařka a keramička Marta Taberyová. Josef Sýs maluje staré pražské uličky, většinou ve výřezu s detailem domu, zákoutí, oken či dveří. Své olejomalby si sám rámuje.

116360. Záběhlice
Dražba ukončena:26.05.2024 20:15:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč