Josef Sýs - Platnéřská

Olej na sololitu, 11x9 cm. Signováno vpravo dole Sýs. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 18 cm

o autorovi: 1951
Malíř, fotograf. Autodidakt, začal se věnovat výtvarné činnosti, když ho zdravotní problémy vyřadily z práce. Odborné rady mu poskytovala sochařka a keramička Marta Taberyová. Josef Sýs maluje staré pražské uličky, většinou ve výřezu s detailem domu, zákoutí, oken či dveří. Své olejomalby si sám rámuje.

116574. Platnéřská
Dražba ukončena:02.06.2024 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč