Josef Svoboda - Žně

Olej na plátně, 89x90 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Obraz byl v poválečných letech restaurován, obnovena byla zčásti i signatura.

Nejdelší strana: 112 cm

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

posouzeno znalcem
123446. Žně
Zbývá:9 dnů, 6 hodin
Konec dražby:25.09.2024 20:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 900 Kč