Josef Svoboda - V horách

Olej na plátně, 89x89 cm, signováno vlevo dole Jos. Svoboda, olištováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

10263. V horách
Dražba ukončena:27.04.2017 21:38:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč