Josef Svoboda - Ulička v Orientu

Olej na plátně, 89x89 cm, signováno vpravo dole Jos. Svoboda, rám.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

7267. Ulička v Orientu
Dražba ukončena:26.01.2017 20:53:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč