Josef Svoboda - Studie dívčího aktu

Kresba, 95x65 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

100202. Studie dívčího aktu
Dražba ukončena:06.08.2023 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč