Josef Svoboda - Střechy

Akvarel, 26x31 cm. Signováno vpravo dole Jos.Svoboda. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena. Karton vyboulen.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

99847. Střechy
Dražba ukončena:30.07.2023 21:32:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.07.2023 21:29:02 5305
500 Kč 29.07.2023 22:24:56 13222