Josef Svoboda - Skaliska

Olej na kartonu, 44x34 cm. Signováno vlevo dole Jos. Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
78949. Skaliska
Dražba ukončena:29.06.2022 22:12:07
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč