Josef Svoboda - Rybáři v zátoce

Olej na plátně, 90x90 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

52901. Rybáři v zátoce
Dražba ukončena:26.11.2020 19:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč