Josef Svoboda - Rybáři

Olej na kartonu, 22x34 cm. Signováno vpravo dole Svoboda J. Rám.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

302109. Rybáři
Dražba ukončena:12.11.2019 20:35:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč