Josef Svoboda - Rybáři

Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vpravo dole. Josef Svoboda. rám.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

33906. Rybáři
Dražba ukončena:26.06.2019 22:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč