Josef Svoboda - Potok za vesnicí

Olej na kartonu, 15x21 cm. Signováno vpravo dole J. Svoboda. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

33832. Potok za vesnicí
Dražba ukončena:26.06.2019 21:17:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč