Josef Svoboda - Podzim v parku

Olej na plátně, 80x88 cm. Nesignováno. Vzadu přípis. Rámováno.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

121303. Podzim v parku
Dražba ukončena:28.08.2024 22:08:50
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč