Josef Svoboda - Plavení koní

Olej na plátně, 60x60 cm, signováno vpravo dole Jos. Svoboda 33, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Plátno v místě mírně protlačeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

10574. Plavení koní
Dražba ukončena:31.05.2017 20:49:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč