Josef Svoboda - Nakládání snopů

Olej na plátně, 89x89 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

20506. Nakládání snopů
Dražba ukončena:31.05.2018 20:09:19
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč