Josef Svoboda - Mořský příboj

Nejdelší strana: 110 cm

Olej na plátně, 55x110 cm. Signováno vpravo dole J. Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
78889. Mořský příboj
Dražba ukončena:29.06.2022 21:11:34
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč