Josef Svoboda - Moře u Dubrovníka

Olej na plátně, 67x98 cm. Signováno vpravo dole J. Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

63496. Moře u Dubrovníka
Dražba ukončena:25.08.2021 21:14:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč