Josef Svoboda - Moře

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x49 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

25409. Moře
Dražba ukončena:29.11.2018 22:24:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč