Josef Svoboda - Kočovníci

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rám.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

23885. Kočovníci
Dražba ukončena:01.11.2018 20:11:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč