Josef Svoboda - Hofmanka - Libeň

Olej na kartonu, 50x68 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Rám, sklo.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

31030. Hofmanka - Libeň
Dražba ukončena:24.04.2019 21:27:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč