Josef Svoboda - Dívka v kroji

Olej na plátně, 80x65 cm, signováno vpravo dole Jos. Svoboda, rám.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

8896. Dívka v kroji
Dražba ukončena:30.03.2017 19:08:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč