Josef Svoboda - Děti na lesní cestě

Olej na překližce, 89x89 cm. Signováno vpravo dole J. Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám místy poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
152401. Děti na lesní cestě
Dražba ukončena:28.01.2026 20:54:13
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč