Josef Svoboda - Zima na Karlově mostě

Olej na plátně, 89x89 cm, signováno vpravo dole Josef Svoboda, rám.

1901, Mariánské Lázně

4275. Zima na Karlově mostě
Dražba ukončena:31.03.2016 21:25:47
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč