Josef Svoboda - Rozbouřené moře

Olej na plátně, 89x89 cm, signováno vpravo dole J. Svoboda 33, rám.

1901, Mariánské Lázně

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

5302. Rozbouřené moře
Dražba ukončena:28.09.2016 19:26:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč