Josef Svoboda - Na pláži

Olej na lepence, 21x28 cm, signováno vpravo dole Svoboda, rám, pasparta, zaskleno.

1901, Mariánské Lázně

3511. Na pláži
Dražba ukončena:27.01.2016 19:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 27.01.2016 16:28:07 292
1 000 Kč 04.12.2015 23:08:51 604