Josef Svoboda - Dubrovník

Olej na plátně, 90x90 cm, signováno vpravo dole Jos. Svoboda, rám.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

6987. Dubrovník
Dražba ukončena:25.01.2017 20:45:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč