Josef Svoboda - Bretagne - útesy

Olej na plátně, 55x107 cm, signováno vpravo dole Jos. Svoboda, rám.

1901, Mariánské Lázně

Pozn.: Nažehleno na druhotné plátno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4975. Bretagne - útesy
Dražba ukončena:26.05.2016 22:01:34
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč