Josef Sudek - Odvrácený akt

Fotografie, 30x20 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1896-1976
Narodil se v Kolíně. V první světové válce přišel o ruku a při rekonvalescenci na pražské Invalidovně se rekvalifikoval na fotografa na Státní grafické škole. Ve svým fotografiích zobrazoval pražské motivy, ateliérové aranžmá, zátiší, reportáže, krajiny i reklamy. Patří k významným avantgardním fotografům Evropy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

35889. Odvrácený akt
Dražba ukončena:16.10.2019 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč