Fotografie, 22x27 cm, signováno vpravo dole, zaskleno a datováno 1960. 1896 Kolín, 1976 Praha Český fotograf. Státní grafická škola, Praha (profesor Karel Novák) Dílo: pražské motivy, ateliérová aranžmá, zátiší,krajiny, také reklamy a reportáže.