Josef Sudek - Pohled k Pražskému hradu

Fotografie, 22x27 cm, signováno vpravo dole, zaskleno a datováno 1960.

1896 Kolín, 1976 Praha
Český fotograf. Státní grafická škola, Praha (profesor Karel Novák) Dílo: pražské motivy, ateliérová aranžmá, zátiší,krajiny, také reklamy a reportáže.

902. Pohled k Pražskému hradu
Dražba ukončena:29.01.2014 20:36:04
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč