Josef Strnad - Krojované děvče

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 31x23 cm. Signováno vpravo dole Jos. Strnad. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Žižkov - 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

72154. Krojované děvče
Dražba ukončena:16.01.2022 21:07:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč