Josef Strnad

67348. Krojovaná žena s dítětem

popis: Olej na kartonu, 66x50 cm. Signováno vlevo dole Jos. Strnad. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Žižkov - 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2021 21:17:20

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč