Josef Strnad - Dívka v chodském kroji

Olej na plátně, 90x90 cm. Signováno vlevo dole Jos. Strnad. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 113 cm

o autorovi: 1889, Žižkov - 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

103917. Dívka v chodském kroji
Dražba ukončena:25.10.2023 20:01:14
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč